Firma Tanıtımı

Faruk Bağlantı; Bursa’da güvenilir ve sektörde marka bilinirliği olan ticari kuruluşlardan Biçimverenler desteği ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluş amacı olarak üretici ile kullanıcı arasındaki iletişimi hızlı, güvenilir şekilde sağlamak, bağlantı elemanları, özel üretim talepleri ve hırdavat ürünleri temininde kanban merkezli olarak çalışmayı seçmiştir.

 

2012 ağustos ayında Ahmet FARUK BİÇİMVEREN tarafından kurulan şirketimiz. Otomotiv, makine, inşaat, mobilya sektörlerine bağlantı elemanları, özel üretim metal ürünleri, hırdavat ve bunun yanı sıra sarf, iş sağlığı ve güvenliği ekipmanları sağlamaktadır. Sağlanan ürün ve hizmet gamında, sektöründe marka bilinilirliği ve sektörel güveni sağlamış kurumların ürünlerini barındırmaktadır. Müşteri beklentilerini sağlamak adına onaylı ana sanayi tedarik ağı yönetimi ile özel üretim faaliyetlerinin yönetimini sağlamaktadır.

 

Faruk Bağlantı, müşterilerinin ihtiyaçlarını, kalite, zamanında teslimat ve en uygun maliyetlerde karşılamaktadır. Satış öncesi ve sonrası teknik hizmet vererek kısa zamanda güvenilir ve markalaşmış firma olma yolunda hızla ilerlemektedir. Sektöründe uzman kadrosuyla, ürün çeşitliliğiyle, portföyünü her geçen gün genişletmekte ve büyümektedir.

 

Nilüfer ticaret merkezinde 500 metre kare üzerine kurulu deposunda, paletli, tüm stoklarını bilgisayar ortamında takip edebilmekte, barkod sistemi ile giriş yapabilmekte ve sevkiyatını gerçekleştirebilmektedir.

Copyright © 2013 Faruk Bağlantı Elemanları